Ciążowe badanie USG w trybie 3D/4D

paź 30, 2018 przez

Ciążowe badanie USG w trybie 3D/4D

W okresie ciąży zwykle stawiano na standardowe badanie USG 2D, a z czasem popłynięcia technologii do przodu została opracowana metoda w 3D dzięki której możemy

 

Sobie pozwolić na wizualizację Swojego maluszka. Idzie za tym możliwość zobaczenia trójwymiarowo gdzie mamy na obrazie rysy twarzy jak i kształt palców i kończyn, pozwala to na bezpieczne monitorowanie stanu dziecka. Optymalnym okresem w wykonaniu takiego badania jest między 29 a 35 tygodniem ciąży co pozwala na jak najlepszy widoczny obraz rozwoju maleństwa.

Celem przygotowania się do badania nie jest nic skomplikowanego jak tylko zabrać dowód tożsamości lub po prostu inny dokument który może potwierdzić Naszą tożsamość.

Ceny znacznie się wahają spoglądając również na to czy spodziewamy się jednego potomstwa, bliźniaków czy trojaczków, standardowa cena w przypadku 3D/4D wynosi od 300 złotych, w przypadku bliźniaków tą samą metodą usługa kosztuje od 350 złotych, natomiast w sytuacji gdy mamy trojaczki, cena badania wzrasta od 500 złotych.

Podobne

Tagi