Laserowe usuwanie owłosienia na wiosnę

mar 4, 2018 przez

Laserowe usuwanie owłosienia na wiosnę

Chcąc cieszyć się latem i wiosną gładką skórą, pozbawioną zbędnych włosków, już dziś należy poddać się zabiegowi laserowego usuwania owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia to metoda, która pozwala pozbyć się niechcianych włosków. Jest skuteczniejsza niż inne metody depilacji. Nie tylko zapewnia gładką skórę na długi czas, ale nie powoduje podrażnień czy pęknięć naskórka.

Laserowe usuwanie owłosienia Bielsko

Jeśli masz dość niechcianego owłosienia i podrażnień, które wynikają z podejmowanych prób tradycyjnej depilacji, laserowe usuwanie włosów jest dla Ciebie. Zabieg wymaga regularności i wytrwałości, ale efekty są zauważalne już po 4 sesjach.

Najnowsze technologie laserowe pozwalają całkowicie pozbyć się niechcianych włosków. Laserowe usuwanie owłosienia Bielsko cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet i mężczyzn. Zabieg można wykonywać na wybraną partię ciała, poczynając od wąsików na twarzy a na pośladkach kończąc.

Przed pierwszym zabiegiem laserowego usuwania owłosienia warto wybrać się na bezpłatną konsultację, podczas której przeprowadzony zostanie wywiad i sprawdzony stan skóry. To ważne, aby na skórze nie było żadnych podrażnień, zmian chorobowych (AZS, łuszczyca, brodawki) czy opalenizny. Niestety wszelkie zmiany skórne są przeciwwskazaniem do zabiegu. Zabiegu nie wykonuje się również kobietom w ciąży.

Zabieg powtarza się 4-6 razy w odstępie 3-4 tygodniowym. Ważne, aby przed depilacją laserową, ogolić i umyć wybraną część ciała oraz nie stosować na nią żadnych balsamów. Po zabiegu przez 4 tygodnie nie wolno opalać wydepilowanych miejsc. Warto również stosować kremy na podrażnienia.

Podobne

Tagi