Środki antykoncepcyjne.

lip 30, 2018 przez

Środki antykoncepcyjne.

Niniejszy artykuł ma na celu przedstawienie problemu środków antykoncepcyjnych. Problem ten zapewne dla każdego przytłaczający. Czasami nawet wstydliwy, intymny, problem dla kobiet. Jednak raz z pytaniem do ginekologa polskiego, czy by nie można e – recepty.

 

Nasz rząd niestety eliminuje tyle środków antykoncepcyjnych, że nie ma sensu e – recepta. Zbyt mało środków antykoncepcyjnych eliminuje możliwość jedynie pokwapienia się do apteki. Pacjentki muszą przebyć drogę do ginekologa i do apteki. Podwójną drogę, a można by było ułatwić pacjentom życie. Jedynie zwykły sms – m z e -recepta dla pacjenta. i dlaczego takie małe opakowania. W końcu można by na pół roku wystawić receptę z długim terminem przydatności. Pacjentki miesiąc w miesiąc idą po te proszki. Choć i lekarze idą na rękę i wystawią więcej.
Nie można się rozmnażać w nieskończoność, gdyż i dzieci należy wykształcić, żeby któregoś dnia wróciły ze studiów. I żeby coś w życiu osiągały, a nie klepały przysłowiową biedę z rodzicami. Dlatego powinno być wprowadzone więcej leków antykoncepcyjnych. Aby państwo zyskało również wykształconych ludzi.

Podobne

Tagi